Jak nakupovat

Bad Badger je obchod, který nabízí zejména oděvy s mysliveckou, loveckou a rybářskou tématikou.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a obohacujeme.

Uvědomujeme si, že řada z vás zakoupí naše trička jako dárek pro své přátele a známé, a přestože i u nás můžete zboží do 14ti dnů vrátit nebo vyměnit, rádi bychom vám čas spojený s výměnou ušetřili. Není nic horšího, než když zjistíte, že zakoupené tričko je obdarované osobě malé nebo naopak příliš velké.

Zde vám nabízíme tabulku velikostí (hodnoty jsou v cm). Zkuste poměřit s některým tričkem se kterým jste spokojeni a následně vyberte vhodnou velikost.

Z osobních zkušeností můžeme říct, že velikosti jsou spíše "tak akorát", takže pokud máte raději volnější trika, tak berte o jednu velikost větší.

 

tabulkarozměru2020

Rozmery

Standardní a premium balení

Nově nabízíme možnost u některých triček udělat premium balení. Balení premium skvěle vypadá, triko ochrání a zajistí, že nebude zmačkané.

Zde srovnání balení (vlevo standardní, vpravo premium balení).

 

 srovnani_baleni

Detail premium balení - přední strana

darkove_balenixcf

Zadní strana:

darkove_baleni_zezadu

 

 

 

 

Výměna zboží a reklamace

Do 14 dnů máte právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet (takzvaně "na dálku") a máte nárok na vrácení peněz. Nicméně i po této lhůtě vám můžeme vyjít vstříc pokud triko není noše, vyprané nebo poškozené.

Právo odstoupit od smlouvy využijte k vrácení zboží, které vám nevyhovuje. Pokud chcete zboží vrátit či vyměnit, napište nám nebo zavolejte. Domluvíme se na nejlepším způsobu předání.

Prosíme neposílejte zboží na adresu sídla firmy. V sídle firmy výměny a vrácení nevyřizujeme a museli bychom zásilky přeposílat, což celou výměnu prodlouží.

Určitě nám zavolejte nebo napište. Rádi vám poradíme, jak postupovat ve vašem konkrétním případě.