Jak nakupovat

Bad Badger je obchod, který nabízí zejména oděvy s mysliveckou, loveckou a rybářskou tématikou.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a obohacujeme.

Uvědomujeme si, že řada z vás zakoupí naše trička jako dárek pro své přátele a známé, a přestože i u nás můžete zboží do 14ti dnů vrátit nebo vyměnit, rádi bychom vám čas spojený s výměnou ušetřili. Není nic horšího, než když zjistíte, že zakoupené tričko je obdarované osobě malé nebo naopak příliš velké.

Zde vám nabízíme tabulku velikostí (hodnoty jsou v cm). Zkuste poměřit s některým tričkem se kterým jste spokojeni a následně vyberte vhodnou velikost.

Z osobních zkušeností můžeme říct, že velikosti jsou spíše "tak akorát", takže pokud máte raději volnější trika, tak berte o jednu velikost větší.

 

tabulkarozměru2020

Rozmery

Dárkové balení

Nově nabízíme možnost u některých triček udělat dárkové balení. Dárkové balení skvěle vypadá, triko ochrání a zajistí, že nebude zmačkané.

Zde srovnání balení (vlevo standardní, vpravo dárkové balení).

 

 srovnani_baleni

Detail dárkového balení - přední strana

darkove_balenixcf

Zadní strana:

darkove_baleni_zezadu

 

 

 

 

Výměna zboží a reklamace

Do 14 dnů máte právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet (takzvaně "na dálku") a máte nárok na vrácení peněz. Nicméně i po této lhůtě vám můžeme vyjít vstříc pokud triko není noše, vyprané nebo poškozené.

Právo odstoupit od smlouvy využijte k vrácení zboží, které vám nevyhovuje. Pokud chcete zboží vrátit či vyměnit, napište nám nebo zavolejte. Domluvíme se na nejlepším způsobu předání.

Prosíme neposílejte zboží na adresu sídla firmy. V sídle firmy výměny a vrácení nevyřizujeme a museli bychom zásilky přeposílat, což celou výměnu prodlouží.

Určitě nám zavolejte nebo napište. Rádi vám poradíme, jak postupovat ve vašem konkrétním případě.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení